Dobrze opracowana strona WWW stanowi okno na świat każdej nowoczesnej firmy. Jest to miejsce, w którym potencjalni klienci z łatwością mogą zaczerpnąć informacji na temat profilu oraz produktów firmy.

Budujemy witryny na bazie popularnego systemu CMS Joomla pozwalającego stworzyć witrynę o dowolnej strukturze. Co istotne  system pozwala w momencie pojawienia się nowych potrzeb, praktycznie w każdym momencie, niczym z klocków, rozbudować istniejący serwis o nowe elementy: sklepy internetowe, galerie foto & video, proradniki (FAQ), fora, blogi, itp. Na co dzień administracja witryną jest czynnością nie wymagającą znajomości zaawansowanej obsługi komputera, całość opiera się na pracy w wygodnym, graficznym panelu administracyjnym. To pozwala na redukcję kosztów obsługi przy codziennej aktualizacji wiadomości z życia firmy czy też edycji oferty produktowej w e-sklepie.

Ważnym aspektem w dziedzinie witryn WWW jest ich należyte pozycjonowanie czyli dostosowanie do reguł, którymi kierują się tzw. przeglądarki internetowe do wyszukiwania treści, tak aby potencjalni klienci za ich pośrednictwem mogli znaleźć interesujące ich dane. Nasi specjaliści na bieżąco śledzą priorytety na podstawie jakich tworzone są zestawienia witryn, aby jak najskuteczniej zaznaczyć obecność Państwa serwisu. 


Przykładowa realizacja

Klient: Auto Media Max Kraków - Warsztat montażu Car Audio

Witryna www.automm.pl

Witryna firmowa oparta na silniku CMS Joomla dostosowana do potrzeb przedmiotu działalności firmy, zawiera oprócz standardowych sekcji (aktualności, informacje o ofercie,dane kontaktowe) dodatkowo moduł sklepu działający w trybie katalogu, rozbudowany poradnik dotyczący szeroko rozumianego Car-Audio oraz formularz rezerwacji. Witryna zajmuje wysokie pozycje w przeglądarkach. Pozwala w łatwy sposób na administrację zawartości przez pracowników firmy.

 

 

 

 

Tuesday the 19th. 2014 CAREZZA.